Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

PODPOŘTE SVOU IMUNITU:

NYNÍ S 50% SLEVOU A DÁRKEM ZDARMA!

Načítám objednávkový formulář

Roční balení Vitamínu C+ pro Vás ZDARMA

Vitamín C má celou řadu prokázaných pozitivních účinků – podporuje imunitní systém, chrání naše buňky před oxidativním stresem a snižuje také míru únavy a vyčerpání. Mezi méně známé, ale velice důležité účinky, patří také schopnost pomáhat udržovat v těle tvorbu kolagenu a tím podporovat normální funkci krevních cév, kostí a chrupavek.

Roční balení Vitamínu C+

Nejúčinnější forma Ester-C

Dárek v hodnotě 1000,-

Lidský organismus si, na rozdíl od drtivé většiny savců, nedokáže vitamín C vyrobit sám. Proto je nutné, abychom tuto důležitou látku tělu dodávali jinak – zejména ve stravě nebo prostřednictvím doplňků stravy.

  • pro zdravý imunitní systém
  • udržuje psychickou pohodu
  • bojuje proti únavě
  • pečuje o cévy a kosti
čerstvé a vysoce koncentrované omega-3

Proč zvolit OmegaMarine Forte+

Vysoce kvalitní omega-3 doplněk stravy vyráběný na základě 150leté norské tradice a poznatků zpracování rybího oleje. Původ rybího oleje OmegaMarine Forte+ je 100% dohledatelný! Lososí olej, který je pro lidské tělo nejlépe vstřebatelný, je získáván z masa lososů žijících v nejčistších vodách norských fjordů.

Srdce

Srdce

Mozek

Mozek

Oči

Oči

Imunita

Imunita

Klíčová pro kvalitu oleje je především jeho čerstvost, proto dochází k extrakci oleje během několika málo hodin po ulovení. Jedině tak vám můžeme garantovat, že každá kapsle OmegaMarine Forte+ obsahuje právě takové množství omega-3, které je uvedeno na obalu. Pozitivní účinek esenciálních mastných kyselin omega-3 na Vaše zdraví je jasně zdokumentován. Pouze dvě malé kapsle pokryjí Vaší denní potřebu EPA a DHA omega-3.

Obohatili jsme OmegaMarine Forte+ o vitamín D pro ještě komplexnější péči o Vaše zdraví!

Přirozeným zdrojem Vitamínu D je slunce. V našich zeměpisných podmínkách ale nemáme po většinu roku tolik slunečního svitu, kolik bychom potřebovali. Proto i evropské zdravotnické úřady (EFSA) vydaly doporučení dodávat pravidelně do stravy Vitamín D.

Věděli jste, že…

Většina vitamínů naše tělo vstřebává navázáním na tuky? Díky ideální kombinaci rybího oleje a 100% DDD Vitamínu D je absorpce maximálně efektivní.

  • zdravé kosti a zuby
  • posiluje imunitní systém organizmu
  • nezbytný pro normální svalovou funkci
  • přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu
  • hraje důležitou roli v procesu dělení buněk
OmegaMarine Forte+ jsou vysoce koncentrované omega-3 v malých kapslích, které se snadno polykají a nezanechávají v ústech žádnou pachuť.
Již více než 1.800.000 Čechů vyzkoušelo OmegaMarine Forte+

Jak hodnotí OmegaMarine Forte+ naši zákazníci?

95 %
85 %
85 %
©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se