OmegaMarine Forte+: produkt, co obsahuje rybí tuk z Norska

Užíváte doplněk stravy, co obsahuje rybí tuk? Jestli ne, je to velká škoda! Přečtěte si, jak nám prospívá a v čem je výjimečný rybí tuk OmegaMarine Forte+.

OmegaMarine Forte+: produkt, co obsahuje rybí tuk z Norska

U rybího tuku si zapamatujte: srdce, mozek, zrak a imunita

Tady je potřebný nejvíc. Rybí tuk je složený z tzv. omega-3 kyselin a vitamínu D. Déčko podporuje imunitu (ale také kosti a zuby), a omega-3 potřebujeme pro zdravé srdce, mozek a oči. Nejlepší na tom ale je, že rybí tuk je naprosto přírodní, a pro naše tělo velmi přirozený zdroj živin. 

Rybí tuk se hodí pro děti i dospělé

To je jeho největší výhodou! Tím spíš, když většina Čechů konzumuje málo ryb. Ideálně bychom měli mít dvě porce ryby týdně. Ryby totiž obsahují mnohem víc živin, než jen omega-3 a vitamín D. Důležitý je také vápník, jód, a bezpochyby i kvalitní a lehce stravitelné bílkoviny.

Zatímco děti potřebují vitamín D a omega-3 hlavně pro vývoj mozku a kostí, dospělí a senioři ocení hlavně pomoc pro srdce a zrak.

Myslete na to, a pokuste se zařadit do svého jídelníčku ryby co nejčastěji, nebo pro svou rodinu najděte kvalitní produkt, co obsahuje rybí tuk: 

Nejčerstvější rybí olej na světě

Se zpracuje za pouhých 75 min! Díky tomu si uchová maximální kvalitu a nemá konkurenci. Produkt OmegaMarine Forte+ ho obsahuje, a proto se stal nejprodávanějším na českém trhu. 

Celý koncept dává smysl – rybí tuk se získává v Norsku, kde se lososům nesmírně daří (přečtěte si náš článek "Odkud získáváme rybí olej?"). Do hodiny a půl od jejich ulovení už je rybí tuk zabalený v kapslích a putuje k zákazníkům. Z kostí se získává přírodní vápník a kolagen, takže nic nepřijde nazmar. Navíc je původ každé ryby možné dohledat, a doplněk stravy samotný prochází pravidelně náročným testováním. Zákazník má maximální jistotu v čerstvosti i obsahu cenných omega-3 kyselin.

OmegaMarine Forte+<sup>®</sup> balení

OmegaMarine Forte+®

Nejprodávanější omega v ČR

* platíte pouze poštovné 49 Kč


Vaše komentáře

Vložte svůj komentář:

  • {{ myComment.createdAt }}

    {{ myComment.name }}:

    {{ myComment.text }}

  • {{ comment.createdAt }}

    {{ comment.name }}:

    {{comment.text}}

Vložte svůj komentář:

©2021 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se

Vyzkoušejte OmegaMarine Forte+® ZDARMA*

*platíte pouze poštovné 49 Kč

Načítám formulář

Díky omega-3 jsem v dokonalé kondici!

Díky omega-3 jsem v dokonalé kondici!

Milan Sedláček, Teplice

Omega-3 pozitivně působí na naše tělo

Omega-3 pozitivně působí na naše tělo

Bc. Margareta Iliopulu DiS., Nutriční terapeutka

10 let spokojeného užívání

10 let spokojeného užívání

Ivana Beranová, Praha