Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Jak s Omega-3 v těhotenství?

20. 5. 2020

Přemýšlíte, jaké doplňky stravy zvolit během těhotenství a po porodu?

Vývoj nervové soustavy a mozku děťátka probíhá již v prvním trimestru těhotenství. K tomu, aby vše probíhalo, jak má, je zásadní hlavně to, co plod získává od maminky. Všechny živiny se skrze krev dostávají z těla matky do těla dítěte, a mohou příznivě i negativně ovlivnit jeho vývoj. Později to funguje podobně – jen už miminko začne přijímat živiny mateřským mlékem.

Nenasycené mastné kyseliny Omega-3 jsou potřebnou látkou pro organismus každého z nás. Mají přímý vliv na náš mozek, zrak, srdce a cévní soustavu, a také imunitu. Extrémně potřebné jsou proto jak pro nastávající i novopečené maminky, tak pro jejich potomky. Po narození prostupují do mateřského mléka a novorozenec je přijímá kojením.

Těhotenství je nejkrásnější, ale také velice náročný úděl všech žen. Tělo během několika měsíců prodělá obrovské změny, ke kterým potřebuje spoustu energie. Najednou nemá na starost jen samo sebe, ale i další nový život.  Během tohoto období potřebuje zvýšenou dávku všech živin, které je někdy těžké získat z běžné stravy, a vyplatí se sáhnout po kvalitních doplňcích stravy.

OmegaMarine Forte+ je ověřeným zdrojem nenasycených mastných kyselin obohacených o vitamin D3. Pocházejí z mořských ryb žijících v chladných norských vodách, a díky rychlosti zpracování se jedná o nejčerstvější rybí olej, který je dostupný. Je to to nejlepší, co můžete dopřát úplně celé rodině.

 


OmegaMarine Forte+

OmegaMarine Forte+

Nejprodávanější omega v ČR

* platíte pouze poštovné 49 Kč


Vaše komentáře

Vložte svůj komentář:

  • {{ myComment.createdAt }}

    {{ myComment.name }}:

    {{ myComment.text }}

  • {{ comment.createdAt }}

    {{ comment.name }}:

    {{comment.text}}

Vložte svůj komentář:

©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se

Vyzkoušejte OmegaMarine Forte+ ZDARMA*

*platíte pouze poštovné 49 Kč

Načítám formulář

Po dobu užívání se cítím velice dobře

Po dobu užívání se cítím velice dobře

Milan Ptáčník, Zruč-Senec

Na ryby do Norska s lososem v kapsli

Na ryby do Norska s lososem v kapsli

Jaroslav Říha, Pardubice

Omega-3 pozitivně působí na naše tělo

Omega-3 pozitivně působí na naše tělo

Bc. Margareta Iliopulu DiS.