Vyrobeno v Norsku

Získejte ZDARMA balení s vysoce kvalitní Omega‑3

 • Nejprodávanější omega-3 v ČR
 • Obsahuje vitamín D
 • Podporuje imunitní systém3

Se zdokumentovaným pozitivním účinkem na:

 • srdcesrdce1
 • mozekmozek2
 • očioči2
 • imunitaimunita3
OMF OMF

* platíte pouze poštovné 49 Kč

Jednička na trhu

Nejprodávanější
omega-3 v ČR

Nejčerstvější rybí
olej na světě

GOED

Člen světové organizace
pro EPA a DHA

Produkt z udržitelných mořských zdrojů

Produkt z udržitelných
mořských zdrojů

omega-3 z čerstvých lososů
Zdroj omega-3

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny

Omega-3 mastné kyseliny jsou látky, které si naše tělo neumí samo vytvořit. Přitom jsou omega-3 pro nás a náš metabolismus naprosto klíčové. Jak je ale správně doplňovat? Z rostlinných nebo raději živočišných zdrojů? Co je lepší?

Živočišné nebo rostlinné omega-3?

Rostlinné omega-3 obsahují především mastnou kyselinu ALA. Kyselina ALA je ale sama o sobě pro naše tělo nevyužitelná, a proto dochází k její přeměně na EPA a posléze také na DHA. Tělo je ale schopné přeměnit pouze 2 - 5 % původního množství. U rostlinných omega-3 je tedy vstřebatelnost jen velice malá, zatímco živočišné omega-3 tělo vstřebá až 98 %!

Živočišné omega-3 mastné kyseliny jsou mnohonásobně účinnější oproti rostlinným

Kde najdeme živočišné omega-3?

Nenahraditelným zdrojem živočišných omega-3 mastných kyselin jsou všechny druhy mořských ryb, především ty tučné pocházející z chladných vod. Jako příklad můžeme uvést sledě, lososa, makrelu, sardinky či tuňáka.

OmegaMarine Forte+ obsahuje kvalitní rybí olej z norských lososů bohatý na DHA i EPA. Pokud nekonzumujete alespoň 3x týdně tučné mořské ryby, dle doporučení Evropských zdravotnických úřadů, může pro vás být vhodnou alternativou zajištění si dostatečného příjmu omega-3 konzumace kvalitních doplňků stravy. Pro podporu normální funkce srdce, mozku a očí stačí 2 malé kapsle denně. Vyzkoušejte produkt OmegaMarine Forte+ ZDARMA, zaplatíte pouze 49,- za poštovné a balné.

* platíte pouze poštovné 49 Kč

Známý český moderátor Alexandr Hemala představuje OmegaMarine Forte+

Konzumujete dostatek ryb?

Věděli jste, že průměrný Čech konzumuje v průměru o 60 % méně ryb, než je průměr na člověka v Evropské unii? V porovnání s Norskem je to dokonce 4x méně! Norsko díky oblibě ryb jako jsou losos, makrela nebo slaneček dosahuje průměrných 52 kg ryb na člověka ročně. Nejvíce ryb konzumují v Evropě na Islandu, a to 90 kg ročně! Světové prvenství mají Maledivy s neuvěřitelnými 139 kg ročně. V České republice, i proto, že nemáme přístup k moři, konzumujeme pouze 8 kg ryb včetně těch sladkovodních s malým množstvím omega-3.

Jak jste na tom s příjmem omega-3 Vy?

Průměrná roční konzumace ryb

Graf konzumace ryb

Věděli jste, že průměrný Čech konzumuje v průměru o 60 % méně ryb, než je průměr na člověka v Evropské unii? V porovnání s Norskem je to dokonce 6x méně!

* platíte pouze poštovné 49 Kč

Přijímáte dostatek Omega-3?

Otázka {{$index+1}} / {{questions.length}}

VÝSLEDEK TESTU

Váš výsledek

Váš přibližný denní příjem omega-3:


Doporučení

OmegaMarine Forte+

* platíte pouze poštovné 49 Kč

Jak hodnotí tento produkt naši zákazníci?

Bc. Margareta Iliopulu DiS., Nutriční terapeutka

Margareta Iliopulu je výživová poradkyně, která absolvovala bakalářské studium na Karlově univerzitě v Praze se zaměřením na výživu a hygienu. Díky naší spolupráci Vám tak dokážeme poskytovat kvalitní produktové informace a fundované rady a doporučení, aby Vaše tělo správně fungovalo.


Irena Boubínová, Petrov u Prahy

Omegu se mnou užívá také můj manžel a máme jen ty nejlepší zkušenosti. Objednáváme vždy na celý rok a jsme spokojeni.


Helena Kolářová, Duchcov


 • ISSFAL

  ISSFAL

  Mezinárodní společnost pro studium mastných kyselin a lipidů (ISSFAL) je nejpřednější organizací na světě v oblasti výzkumu zdravotních účinků konzumace tuků. Založena byla v roce 1991 a má přes 500 členů z více než 40 krajin světa. Mezi tyto členy patří vědci, lékaři, pedagogové a mnoho dalších expertů ve svém oboru. Jejich hlavním cílem je za pomoci neustálých výzkumů a vzdělávání lépe porozumět vztahu mezi konzumací tuků a zdravím člověka.

 • EFSA

  EFSA

  Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) je organizace zřízena Evropskou unií v roce 2002 a jejím úkolem je poskytování nezávislého vědeckého poradenství ohledně rizik spojených s konzumací potravin. Pole působnosti organizace zahrnuje bezpečnost potravin a krmiv, výživu, zdraví a dobré životní podmínky zvířat, ochranu a zdraví rostlin. Díky tomu patří spotřebitelé v EU mezi nejlépe chráněné před možnými riziky plynoucími z konzumace potravin.

 • WHO

  WHO

  Světová zdravotnická organizace (WHO) byla založena v roce 1946 a jejím úkolem je vytvořit lepší a zdravější budoucnost pro lidi na celém světě. Její zaměstnanci pracují přímo ve vládních úřadech, aby zajistili nejvyšší dosažitelný stupeň zdraví pro obyvatele dané krajiny. Tohoto cíle se snaží dosáhnout pomocí podpory zdraví, podpory zdravotní bezpečnosti, upevňování zdravotnických systémů, posilování vzájemné spolupráce a mnoha dalších činností.

čerstvé a vysoce koncentrované omega-3

Proč zvolit OmegaMarine Forte+®

Vysoce kvalitní omega-3 doplněk stravy vyráběný na základě 150leté norské tradice a poznatků zpracování rybího oleje. Původ rybího oleje OmegaMarine Forte+ je 100% dohledatelný! Lososí olej, který je pro lidské tělo nejlépe vstřebatelný, je získáván z masa lososů žijících v nejčistších vodách norských fjordů.

Srdce

Srdce1

Mozek

Mozek2

Oči

Oči2

Imunita

Imunita3

Klíčová pro kvalitu oleje je především jeho čerstvost, proto dochází k extrakci oleje během několika málo hodin po ulovení. Jedině tak vám můžeme garantovat, že každá kapsle OmegaMarine Forte+ obsahuje právě takové množství omega-3, které je uvedeno na obalu. Pozitivní účinek esenciálních mastných kyselin omega-3 na Vaše zdraví je jasně zdokumentován. Pouze dvě malé kapsle pokryjí Vaší denní potřebu EPA a DHA omega-3.

Obohatili jsme OmegaMarine Forte+ o vitamín D pro ještě komplexnější péči o Vaše zdraví!

Přirozeným zdrojem vitamínu D je slunce. V našich zeměpisných podmínkách ale nemáme po většinu roku tolik slunečního svitu, kolik bychom potřebovali. Proto i evropské zdravotnické úřady (EFSA) vydaly doporučení dodávat pravidelně do stravy vitamín D.

Věděli jste, že…

většinu vitamínů naše tělo vstřebává navázáním na tuky? Díky ideální kombinaci rybího oleje a 100 % denní doporučenné dávky vitamínu D je absorpce maximálně efektivní.

 • zdravé kosti a zuby
 • podporuje imunitní systém
 • je důležitý pro správnou funkci svalů
 • přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu
 • hraje důležitou roli v procesu dělení buněk
OmegaMarine Forte+ jsou vysoce koncentrované omega-3 v malých kapslích, které se snadno polykají a nezanechávají v ústech žádnou pachuť.

1 Pozitivní účinky na normální vývoj srdce a dosáhnete denním příjmem 250 mg EPA/DHA.

2 Pozitivní účinky na normální vývoj mozku a zraku dosáhnete denním příjmem 250 mg DHA. 

3 Pozitivní účinky na imunitní systém, normální vývoj kostí, zubů a svalů dosáhnete denním příjmem 100% DDD vitamínu D.

* platíte pouze poštovné 49 Kč

Již více než 2.000.000 Čechů vyzkoušelo OmegaMarine Forte+

Jaké jsou zkušenosti s OmegaMarine Forte+®

* platíte pouze poštovné 49 Kč

Zkušenosti zákazníků

+
©2021 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se

Vyzkoušejte OmegaMarine Forte+® ZDARMA*

*platíte pouze poštovné 49 Kč

Načítám formulář

Omega-3 pozitivně působí na naše tělo

Omega-3 pozitivně působí na naše tělo

Bc. Margareta Iliopulu DiS., Nutriční terapeutka

Norsko je pro mě zárukou kvality

Norsko je pro mě zárukou kvality

Irena Boubínová, Petrov u Prahy

OmegaMarine Forte + mi nahrazuje konzumaci ryb

OmegaMarine Forte + mi nahrazuje konzumaci ryb

Helena Kolářová, Duchcov